O Firmie

Nasza firma istnieje od 2001 roku i zajmuje się między innymi układaniem kostki brukowej, granitowej i klinkierowej, budową ogrodzeń, zakładaniem ogrodów i zupełną nowością układaniem kratki trawnikowej.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm, instytucji, urzędów. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, bo naszym celem jest satysfakcja klienta. Zadowolony Klient jest najlepsza reklamą i gwarancja sukcesu.

Oferujemy kostki renomowanych firm z certyfikatami najwyższej jakości, objętych 10 letnia gwarancją takich jak: Libet, Jadar, Stal Bruk, Polbruk, Bruk-Bet. Posiadamy szeroki wybór kostek od przemysłowych po szlachetne oraz dekoracyjne. Zaopatrujemy się w nie od zaufanych hurtowni, z którymi współpracujemy już wiele lat. Wykonamy dla Państwa od prostych kółek po wymyślne "ślaczki" i wycieraczki lub dzieła takie jak "Róża Wiatrów". Usługi wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych.

Wycenę dokonujemy indywidualnie pod wskazanym przez Państwa adresem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwala nam udzielać kilkuletnich gwarancji na wykonane usługi a ich trwałość jest o wiele dłuższa.

Płytki odbojowe, podjazdy, parkingi, schody, palisady, donice, ażury, kratka trawnikowa - wszystko wykonane z dokładnością i starannością.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

Certyfikat